Sterke afsluiter van het seizoen voor ZIB in Gent met drie nieuwe records voor Eline

Gisteren stond voor ZIB de laatste zwemmeeting van het seizoen op het programma voor de start van de zomerstop en de examenperiode. De wedstrijd vond plaats in het Zwembad Strop in Gent, waar onze zwemmers opnieuw mooie prestaties neerzetten.
 
Tijdens deze afsluitende meeting werden er heel wat sterke tijden gezwommen en konden verschillende zwemmers hun seizoen op een positieve manier afronden. De inzet en het harde werk van de voorbije maanden werden beloond met knappe resultaten en persoonlijke verbeteringen.
 
De absolute blikvanger van de dag was opnieuw Eline, die maar liefst drie nieuwe clubrecords én FROS-records wist te zwemmen. Een fantastische prestatie en een mooie bekroning van een sterk seizoen. Met deze records bevestigt ze opnieuw haar uitstekende vorm en evolutie van de afgelopen maanden.
 
Naast de sportieve prestaties was het ook een mooie laatste gezamenlijke wedstrijd voor de zomerpauze. Nu kunnen onze zwemmers even genieten van wat welverdiende rust, alvorens later opnieuw de trainingen en voorbereidingen op het nieuwe seizoen aan te vatten.
 
Proficiat aan alle zwemmers met hun inzet en prestaties, en bedankt aan de trainers, officials, vrijwilligers en supporters voor de begeleiding en steun gedurende het volledige seizoen! 


Sterke afsluiter van het seizoen voor ZIB in Gent met drie nieuwe records voor Eline
Datum: 18.05.2026

Zwemclub Interbad Brugge bedankt zijn partners ...

Zin om recreatief of compititie te zwemmen?
Pixelmedia
Cookies
Deze website maakt gebruikt van cookies om uw surfervaring makkelijker te maken. Door verder gebruik te maken van deze website ga je hiermee akkoord. Lees meer